Podvinky pro výstavu Andělská křídla

Kalendář Publikováno: 2. 12. 2023

Další informace ke Krajkářským slavnostem 2024

 

Andělé v kostele

Jednotlivé podvinky

 

Zde najdete podvinky pro kolektivní výstavu                                                  

Andělská křídla Markéta Fabiánková

Andělská křídla Lenka Malátová

Andělská křídla Dana Rosová

1. Andělská křídla M. Šustrová

2. Andělská křídla M. Šustrová

1. Andělská křídla J. Langová

2. Andělská křídla J. Langová

 

Vyhlašujeme zadání pro kolektivní výstavu „Andělé v kostele“ 

Pořadatelé Mezinárodních krajkářských slavností 2024 ve Vamberku vyhlašují zadání pro kolektivní výstavu „Andělé v kostele“ a obrací se tímto na všechny krajkářky, které by se rády zapojily do tohoto společného díla. Společně budeme paličkovat anděly dle vzorů, které pro vás připravily krajkářky z celé republiky a pro které dřevěné korpusy „Elea“ vyrábí Dana Rosová z Valašského Meziříčí. Všechny práce, které se podaří nashromáždit, budou vystaveny na výstavě v kostele sv. Prokopa ve Vamberku. Věříme, že se zúčastníte tohoto jedinečného počinu, na jehož konci vás čeká nejen úžasný zážitek, ale též dřevěný anděl, který vám bude připomínat společné dílo.

Jak se zúčastnit

  • Vyberte si podvinek, který vás nejvíce osloví a upaličkujte jej. Dbejte na dodržení rozměru a vysokou kvalitu provedení.
  • Zašlete hotovou krajku nejpozději do 24. května 2024 na adresu: Muzeum krajky Vamberk, Vilímkova 88, 517 54 Vamberk. Nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, zpáteční adresu a emailový a telefonický kontakt.
  • Pořadatelé zajistí dřevěný korpus anděla, upevnění krajky a instalaci výstavy všech došlých andělů v kostele sv. Prokopa pro společnou výstavu v rámci Mezinárodních krajkářských slavností 2024 ve Vamberku.
  • Po skončení výstavy vám pořadatelé doručí vašeho anděla včetně dřevěného korpusu, který dostáváte jako dárek a poděkování na památku.
  • Jde nám o zachycení jedinečného okamžiku, proto prosíme o zaslání pouze jediného kusu anděla, který vás bude na výstavě reprezentovat.
Paličky